Rezervasyon

 
A. Saat: 
Dönüş Tarih: 
D. Saat: 
 
Alış Yer: 
 
Dönüş Yer: 
                       Yakıt:    Vites: 

     

Transfer

 
Saat: 
 
Alış Yer: 
 
Dönüş Yer: 

     

Canlı DestekAna SayfaKampanyalarKiralama ŞartlarıUlaşım İletişim


                                                               KİRALAMA BİLGİLERİ VE GENEL KOŞULLAR


Sürücü Belgesi
Kullanıcı(lar)ın kiralama sırasında bütün gruplar için en az 2 yılını doldurmuş geçerli ehliyete sahip olmaları zorunludur. Bazı kategorideki araçlarda bu süre 5 yıldır.

Ek Sürücü
Firmamız aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik bilgilerinin firmamız yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür. Bu durumda ek sürücü için günlük ek ücreti kampanya koşullarına göre talep edilir yada edilmez.

Kiralama Yaşı
Kiracının yaşı tüm gruplar için en az 21 olmalıdır.

Süre
Kiralama süresi en az 3 gündür. 30 gün ve üzeri kiralamanız için 0 (541) 618 3 618 numaralı telefonu arayınız.

Uzatma
Bir günü aşan kiralama söz konusu olduğunda, 1 saate kadar olan aşımlarda ücret talep edilmez. 1+ saatlik sürenin geçilmesi halinde ise tam gün tutarı tahsil edilir. Önceden belirlenen kiralama süresinin uzatımı firmamızın onayına bağlıdır.

Ödeme Şekilleri
Ödemeler geçerlilikleri firmamız tarafından kabul edilen kredi kartlarıyla, peşin veya havale/eft yoluyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır. Firmamız, gerekli gördüğü durumlarda, yaklaşık kira bedeline ek olarak, depozit talep hakkını saklı tutar. Kiralama ücretleri bakım ve onarım giderlerini kapsar.

Sigortalar
Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Alkol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması vb. hallerde kendiliğinden ortadan kalkar.

Cam, ayna ve far kırılması, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında tutulmuştur.

* Sigortalardan yararlanılabilmesi ancak, firmamız Kira Sözleşmesinin sigortalara ilişkin bölümünün, sözleşme başlangıcında imzalanmasına bağlıdır.
* Firmamız araçlarının, yetkisiz kişilere ivaz karşılığı olsun yada olmasın kullandırılması, yük ve/veya ivaz karşılığı yolcu taşımasında kullanılmasında, trafiğe kapalı yollarda seyredilmesi sigortaların kendiliğinden iptalinin gerektiren nedenlerdendir.

Sigorta Çeşitleri :
- Hasar Sigortası (CDW)
- Hırsızlık Sigortası (TP)
- Kişisel Kaza Sigortası (PAI)
- Yükümlülüğü Artırma Sigortası (LIS)
- Muafiyet Sigortası (LCF/SCDW)

DİĞER HİZMETLER
Aşağıda gösterilen hizmetlerimizden yararlanılabilmesi için ek ücret alınmaktadır. Kampanya varsa bu kapsamda ücretsizde temin edilebilir.

Oto Koltuğu
Rezervasyon öncesinde veya sırasında (Mevcut ise) istenilmesi halinde günlük bedeli karşılığı 1-4 yaşlarına uygun ölçülerde sağlanabilir.

Sürücü Hizmetleri
İstendiği taktirde firmamız istasyonlarının bulunduğu merkezlerde sürücü hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmet karşılığında, günlük yasal mesai saatleri içinde (9 saat) ve ek günlük bedeli karşılığı ücret alınmaktadır. Yabancı dil bilen sürücüler için bu ücret değişmektedir. Şehir dışı sürücü hizmetlerine konaklama ücreti ayrıca eklenecektir.

Tek yönlü kiralama
Kiralanan aracın firmamız istasyonunun bulunduğu başka bir merkezde bırakılması halinde değişen rakamlarda tek yön ücreti doğmaktadır. Belli sürelerin üzerinde tek yön ücreti alınmamaktadır.

Teslim ve Bırakma
Fimamız istasyonlarının bulundukları merkezlerde 3 gün ve üzeri kiralamalarda (35 KM ye kadar) istenilen yere araç teslimi ve/veya bırakılması ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Firmamız istasyonlarının bulunmadığı yerlerde ve 35 km yi aşan durumlarda km başına hesap yapılmaktadır.

Navigasyon
Rezervasyon öncesinde veya sırasında (Mevcut ise) istenilmesi halinde günlük bedeli karşılığı sağlanabilir.

Kgs
Rezervasyon öncesinde veya sırasında (Mevcut ise) istenilmesi halinde günlük bedeli karşılığı sağlanabilir.

Yurtdışına Çıkış
Firmamız araçları ile yurt dışına çıkış olanağı bulunmamaktadır.

Trafik Cezaları
Kiralama sırasında oluşabilecek trafik suçlarına ilişkin cezalar, kiracının sorumluluğundadır. Kiracının bu konudaki yükümlülükleri, kiralamanın bitimiyle ortadan kalkmaz.

Katma Değer Vergisi
Bilgilendirmelerde yer alan tüm fiyatlara KDV dahildir.

* Tazminatların ödendiği günkü TCMB kuru esas alınacaktır.>
* Kaza anında en kısa sürede, 0 (541) 618 3 618 numaralı firmamız departman yetkilisi telefonlarını arayarak bildirimde bulunulması zorunludur.